گزارش آگهي و تأثير آن بر سئو را بخريد

با خريد گزارش آگهي از سايت هاي معتبر ، در واقع از آنها اعتبار مي گيريد! زيرا يکي از معيارهاي رتبه بندي توسط گوگل تعداد پيوندهايي است که از سايت هاي ديگر دريافت مي کنيد. اين نيز منابع غير تبليغاتي ، معتبر و دائمي است! در حقيقت ، وقتي يک صفحه غير تبليغاتي مانند يک آژانس خبري ، کاربران خود را به سمت وب سايت شما سوق مي دهد ، Google مطمئن مي شود که شما حرفي براي گفتن داريد! به همين دليل صفحه شما را در ليست بهترين سايت ها قرار مي دهد! از طرف ديگر ، گزارش يک تبليغ دائمي است که تاريخ انقضا ندارد. آنها هميشه از لحظه انتشار کاربران جديد را به سايت شما دعوت مي کنند! بنابراين گزارش اخبار کمترين هزينه باعث بهبود SEO در سايت شما ، افزايش بازديد سايت و در نهايت فروش و درآمد شما مي شود!

 گزارش فوري از کمپين گزارش آگهي

در پنل کاربري خود مي توانيد بلافاصله از آخرين وضعيت کمپين خود مطلع شويد! پس از انتشار آگهي در رسانه ها ، گزارش فوري را از طريق ايميل و ساير رسانه ها دريافت خواهيد کرد. با اين کار مي توانيد خطاهاي احتمالي را سريعاً پيگيري و اصلاح کنيد و اخبار را حتي پس از انتشار ويرايش کنيد.

 نکات رايگان در زمينه مارک و سئو

تيم Seoedu سالها تجربه در ارائه خدمات مارک تجاري و سئو به همه مشتريان ما را دارد. با هر سطح سواد و دانش بازاريابي ديجيتال و مارک تجاري با ما تماس بگيريد و به همه س toالات و ابهامات پاسخ دهيد. در هر مرحله اي که باشيد ، از ابتدا تا انتهاي ايجاد و ثبت کمپين گزارشگري با شما هستيم. ما براي تجربه اوج در کنار شما هستيم!

 

 کمترين هزينه براي ارسال گزارش آگهي

قدرت و تمايز ما اين است که به شما کمک مي کند تا با کمترين قيمت در رسانه ها ظاهر شويد! زيرا تيم seoedu با سالها تجربه و سطح همکاري گسترده به شما امکان درج گزارش با کمترين هزينه را مي دهد! همچنين با انتخاب رسانه هاي بيشتر در يک کمپين تخفيف هاي بيشتري دريافت خواهيد کرد. بنابراين شما با يک انتخاب هوشمندانه مي توانيد مهمان تخفيف هاي ما باشيد!

ايجاد محتواي گزارش اخبار

تيم ما براي ايجاد محتوا در زمينه رهنمودها و نوشتن محتواي گزارش نيز در کنار شماست تا از هر لحاظ خيالتان راحت باشد! ما محتواي متني را با بهينه سازي اصول SEO و متناسب با نياز محتواي حوزه فعاليت شما در کمترين زمان ممکن با پرداخت هزينه اي اندک آماده خواهيم کرد. ما در همه جاي شرکت خود فکر کرديم!

 

 پاسخ تمام وقت

ما پاسخ شما 24/7 خواهيم بود! مي توانيد در ساعات کاري از طريق تلفن و در ساعات غير کاري از طريق پشتيباني تلگرام با واحد پشتيباني سئو تماس بگيريد. اين واحد به تمام سوالات شما در زمينه گزارش اخبار ، پيگيري و ويرايش کمپين ها پاسخ خواهد داد.

 

 اخلاقي

ما در SEO Ideo معتقديم که همه چيز پول نيست! بنابراين ، علاوه بر ضبط گزارش شما در اسرع وقت ، از منافع شما نيز محافظت خواهيم کرد. هنگام درج گزارش ، مواردي از جمله: درج پيوند مناسب ، انطباق برچسب و دقت بارگذاري عکس از اهميت ويژه اي برخوردار است ، که قبل و بعد از ارسال بررسي مي شود.

 

برداشت هاي خود را با قرار دادن در سايت هاي خبري افزايش دهيد

 

بسته به ميزان خريد ، قرار دادن گزارش در غرفه هاي شما از يک تا چند روز به شما هديه مي دهد.

 

همانطور که مي دانيد ، بسياري از رسانه ها گزارش شما را در بخشهاي پربازديد سايت منتشر نمي کنند ، اما اگر مي خواهيد در صفحات اصلي و پربازديد ديده شويد و دامنه گزارش خود را افزايش دهيد ، مي توانيد از سايت براي اخبار در وب سايت ما به عنوان مثال ، اگر سايت خبري ما را به مدت 3 روز در خبرگزاري انتخاب شده خريداري کنيد ، گزارش شما به مدت 3 روز در صفحه اصلي اين رسانه ثابت مي ماند و چند صد هزار برابر بيشتر ظاهر مي شود. حضور در سايت هاي خبري به شما امکان مي دهد کاربران بيشتري را از طريق گزارش هاي منتشر شده به وب سايت خود هدايت کنيد.

 

نظارت خودکار از پيوندها براي گزارش تبليغات

 

وقتي گزارشي را با seoedu منتشر مي کنيد ، از دائمي بودن آن راحت مي شويد.

 

منبع: seoedu.ir

 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


ارز دیجیتال و بلاکچین صندوق قرض الحسنه کتابداران خراسان رضوی موزیک سرا مشاوره وبلاگ شخصی کسب و کار فروشگاه اینترنتی حراجی ها فروشگاه 9 هنرستان هتلداری و جهانگردی هما Angel